Kırılacak Eşya Depolama

Kırılacak Eşya Depolama

Kırılacak Eşya Depolama

İnter Depolama olarak kırılacak eşyalarınızın düzgün bir şekilde paketlenip evinizden alınması ve özel depolarımızda istediğiniz süre zarfı boyunca zarar gelmeden korunması için özel hizmetler sunmaktayız.

Kırılacak Eşyaların Paketlenme Kriterleri

Kırılacak diye bildiğimiz eşyalar genelikle şöyle özetleyebiliriz. Porselen, cam, seramik, ve kristal eşyalar ve bunun gibi hassas eşyalar dahildir. Ayrıca tarihi olan ve narin bir yapıda olan eşyaların çoğu da kırılacak eşyalar kategorisine girmektedir. Özellikle özel dokuma aynalar, size atalarınızdan kalan hassas eşyalar kırılacak ürünler kategorisine girmektedir. Kırılacak eşya denilince akla ilk cam ürünler gelse de bir çok ürün bu kategoriye dahil olmaktadır.

Kırılacak eşyaların paketlenmesini yaparken özel ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Ayrıca kullanılan bant veya tutturma ürünlerinin eşyalarınıza iz, toz, leke bırakmaması veya zarar vermemesi için özel üretim ürünlerimizi kullanmaktayız. Kırılacak eşyalarınız adresinizde sağlam bir şekilde paketlendikten sonra taşımaya uygun ve taşırken yolda zarar gelmeyecek özel araçlara yüklenip depolama alanına götürülmektedir.

Kırılacak Eşyaların Depolanması

Kırılacak eşyalara özel depolama alanlarına özel paketlenmiş ürünleriniz herhangi bir sarsılma olmayacak şekilde yerleştirilir. Ürünlerin uzun süre depolanması için uygun hava ve ortam koşulları ayarlanır. Böylelikle kırılacak eşyaların depolanma işlemi sona ermiş olur. Siz ürününüzü geri alana kadar depolarımızda 7/24 güvenlik önlemleri ile korunacaktır. Ayrıca eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde sigortalı depolama hizmeti aldığınız için herhangi bir maddi zarara uğramayacaksınız.