Hakkımızda

Hakkımızda

İnter Lojistik Grubu olarak; kurulduğumuz 1997 yılından günümüze zati eşyanın taşınması ve depolanması alanlarında hizmet sunmaktayız. İnter Lojistik Grubu 21 yıldır İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini devam ettiren bir zati eşya taşıma firması olarak başladığı lojistik sektörüne, 2004 depolama alanlarında da faaliyet göstererek Türkiye’nin en büyük zati eşya taşıma ve depolama firmalarından olmuştur. İnter Lojistik Grubu İle eşyalarınızın güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın!

İnter Lojistik Grubu iştiraki olan İnter Depolama ile ev ve ofis eşyalarınızı, firmanıza ait arşivleri güvenle depolama hizmeti alabilirsiniz.Depolama alanında verdiğimiz hizmet kapsamında sektörün önde gelen firmalarından olmamızı sağlayan ana unsur izlediğimiz kalite politikası ve tam anlamıyla flexible depolama hizmeti veriyor olmamızdır. Flexible depolama sayesinde dilediğiniz süre boyunca dilediğiniz kadar eşyanızı depolayabilirsiniz. Hizmet kişi ihtiyaçlarına özel olarak verilmektedir. Flexible depolama ile hem uygun fiyatlar hem de zaman sıkıntısı olmadan eşyalarınızın depolanması için hizmet alabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Zati eşya hijyenik olarak çok iyi koşullarda depolanmak zorundadır. Ev ve ofis eşyalarınız paketlenme esnasından hijyenik paketleme malzemeleri ile başlayan sürecimiz, tamamen zati eşyanın muhafazası için tasarlanmış depolama alanlarımızda sürmektedir. Zati eşyaların zarar görebileceği nem, rutubet, toz gibi ortamlardan uzak bir depolama süreci gerçekleştirmekteyiz. 7/24 güvenlikli depolama alanlarımız ile 18 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gerek kalite politikamızın bir getirisi, gerekse çalışma prensiplerimizin bize kazandırdığı en önemli odak noktamız müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu anlamda tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış flexible depolama hizmetimiz ile taahhüt tarihi vermek zorunda olmadan depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm depolama hizmetlerimizde eşyalarınızın görebileceği herhangi bir en ufa zararı karşı sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Sigortalı hizmetimiz sayesinde risklerde ve zararlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

İstanbul evden eve nakliyat , İstanbul Eşya Depolama , Uluslarası Nakliyat gibi sektörün lider bölümlerinde zirvede yer alan şirketimiz internette bir çok web site ile müşterilerine ulaşmayı hedeflerken; İstanbul’da Kartal , Üsküdar , Sultanbeyli , Maltepe , Pendik , Ataşehir , Çekmeköy , Ümraniye , Tuzla , Adalar , Beykoz , Sancaktepe gibi ilçelere özel olarak ilgdepo.com.tr sitesini aktif etmiştir.

Profesyonel , sözleşmeli , sigortalı eşya depolama hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Detaylar için hizmet sayfalarımıza göz atmayı unutmayınız.