Belge Arşivleme

Belge Arşivleme

Arşiv depolama; firmanıza ait arşivleme süresi bekleyen veya dolan evraklarınız için sunduğumuz bir depolama hizmetimizdir. Bu hizmet kapsamında depolanmasını istediğiniz arşivlerinizi, envanter kaydınız doğrultusunda paketlenmesi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Akabinde envanter kaydınız ile uyumlu bir biçimde depolama kodlamaları gerçekleştirilmektedir. Doğru bir biçimde envanter tutmamız sayesinde, muhafaza süreci boyunca eskiye dönük evrak ihtiyaçlarınızı depo kodlama sistemimiz ile hızlı bir biçimde karşılamaktayız.

ARŞİV DEPOLAMA HİZMETİ

Arşiv depolama hizmetleri arasında birbirinden farklı alternatifler görebilirsiniz. Arşivinizi depolamaya dair aradığınız hizmet anlayışını geniş bir yelpazede sizlere sunan İnter Lojistik Grubu, gerçekleştirmeyi planladığınız depolama işlemine dair tüm alternatifleri sizlere sunmaktadır.

Arşiv depolama talebiniz doğrultusunda sizlere en akılcı çözümleri üretiyor, tüm arşivinizin depolanması konusunda tam kapsamlı bir lojistik destek sağlıyoruz. Arşivinizin sınıflandırılması, belgelenmesi konusunda uzman ekibimiz firmanız ile ortaklaşa bir çalışma yürüterek, tüm arşivinizi depolanabilir bir hale getirmektedir. Sunduğumuz geniş kapsamlı çözümler ile istediğiniz tarih ve saatte arşivinize erişme imkanı sağlıyoruz.